QUIQLITEX LED

Latarka patrolowa typu “Hands Free”.

Sprawdź...

# O nas

Firma SpecBrands.pl działająca na rynku od 2015 roku jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce m.in. marek SwissEye Tactical, Garmont Tactical, IRONCLAD TACTICAL, czy Quiqlite.

W portfolio firmy znajdują się także takie marki jak: Arc’teryx LEAF,  SILVA Military, Deuter Military, TurtleSkin i wiele innych.

Od samego początku jakość była priorytetem, dlatego postawiliśmy na sprawdzony sprzęt. Z biegiem czasu, podczas działalności firmy narodził się pomysł stworzenia linii wyposażenia dla policjantów prewencji. Projekt #holdtheline to suma wielu pomysłów, które podczas prowadzenia sklepu SpecBrands.pl narodziły się w naszych głowach. Przede wszystkim są to produkty skierowane do funkcjonariuszy i funkcjonariuszek Policji z pierwszej linii. Projektowane i testowane przez Was, w patrolu. Korzystając z doświadczenia naszych kolegów i koleżanek z fabryki stworzyliśmy wyposażenie, które odpowiada na potrzeby sprzętowe współczesnego „patrolowca”. Oferta będzie stale się rozszerzać, aby sprostać Waszym wymaganiom. Dziękujemy za wsparcie, jakim okazaliście projekt #holdtheline i obiecujemy, że to nie jest nasze ostatnie słowo.